Szanowni Państwo, okancelarii

dziękujemy uprzejmie za zainteresowanie okazane Kancelarii „Komarnicki i Machajski Kancelaria Prawnicza” z siedzibą we Wrocławiu i zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej Kancelarii.

Jest nam niezmiernie miło, móc przedstawić Państwu ofertę świadczenia usług prawniczych.  

Przede wszystkim pragniemy zapewnić, iż najwyższą zasadą dla Kancelarii jest troska o dobro Klienta; a najwyższym celem – fachowe i skuteczne świadczenie dla Państwa ochrony i pomocy prawnej.

W naszej codziennej pracy nieprzerwanie podejmujemy staranie, aby w pełni skutecznie realizować wspólnie z Państwem powierzone nam zadania oraz aby obdarzyli Państwo Kancelarię zaufaniem, będącym koniecznym warunkiem udanej i wzajemnej współpracy.

Komarnicki i Machajski Kancelaria Prawnicza jest Kancelarią „młodą”, nowoczesną
i fachową. Poprzez fachowość rozumiemy świadczenie Państwu pomocy prawnej na najwyższym poziomie merytorycznym oraz świadomość, iż najważniejsze dla Państwa, jako naszych Mandantów, jest nieprzerwane zaangażowanie i gotowość Kancelarii do służenia Państwu pomocą prawną.

Komarnicki i Machajski Kancelaria Prawnicza stara się być dla Państwa zawsze Kancelarią „otwartą” i przyjazną dla Klientów. Miło nam, jeśli świadczona przez Kancelarię pomoc prawna stanowi dla Państwa oparcie i istotną pomoc w codziennym życiu zawodowym i prywatnym.

Skontaktuj się z nami

KOMARNICKI I MACHAJSKI KANCELARIA PRAWNICZA

Ul. Energetyczna 8/7, PL 53 – 330 Wrocław

0048 71 783 59 92 / F: 0048 71 78 27 279,

Copyright 2014 Komarnicki i Machajski Kancelaria

Realizacja: 3motion Agencja Reklamowa